Magistral Royal

informacja dla kontrahentów

magistral royal

Magistral Royal

Magistral Royal - Naturalne kosmetyki dla Twojego psa i kota

W naszej firmie w regionie Murcia w Hiszpanii każdego dnia dbamy o to, aby produkowane przez nas i dystrybuowane w całej Europie kosmetyki dla psów i kotów spełniały najwyższe standardy jakości.

Nasza linia to wysokiej jakości naturalne produkty kosmetycznych dla zwierząt domowych. Wykonane zostały z ekstraktów roślinnych i tradycyjnych procesów produkcyjnych ze 100% naturalnymi składnikami aktywnymi z olejków, roślin i kwiatów. Nasze mistrzowskie wegańskie formuły pielęgnują skórę Twojego psa lub kota, a także Twoją.

Marka Magistral Royal sprzedawana jest w całej Europie. Polska to kolejny kraj, w którym produkty te będą dostępne dla najbardziej wymagających klientów.

Magistral Royal
Magistral Royal
Magistral Royal
Magistral Royal

Magistral Royal to marka, która od momentu powstania przestrzega wszelkich gwarancji jakościowych w zakresie produkcji ale również zadowolenia klienta. Została wprowadzona na rynek w 1999 roku iw. tym samym roku trafiła do sprzedaży w pierwszych sklepach w Hiszpanii.

Gama kosmetyków Magistral Royal była i jest nieprzerwanie tworzona z naturalnych składników aktywnych i substancji roślinnych. Wszystko z myślą o zwierzętach domowych.

Magistral Royal został zaprojektowany i opracowany z myślą o idealnej pielęgnacji zarówno sierści i skóry zwierząt, jak i ludzi, którzy się tym zajmują: psiego groomera, profesjonalistów z sektora zoologicznego, hodowców psów rasowych, wystawców na wystawach itp.

Przed laty nie było żadnego konkretnego kosmetyku dla zwierząt domowych, ówcześni psie groomerzy byli zmuszeni do pracy z produktami do użytku w codziennej hodowli zwierząt. Kosmetyki te były agresywne, a czasem szkodliwe zarówno dla skóry zwierząt, jak i osób zajmujących się pielęgnacją.

Konieczność pracy z odpowiednimi produktami, które dawałyby optymalne rezultaty, skłoniła nas do opracowania zrównoważonego i naturalnego produktu, który zadbałby o zdrowie zwierząt i ludzi, którzy się nim zajmują.

Twórcą marki jest Mª Eugenia Ribelles. Od 15 roku życia jest hodowcą, posiadaczką przydomka hodowlanego Magistral Royal i właścicielką zalegalizowanej hodowli psów rasowych o tej samej nazwie. Po spędzeniu kilku lat na prowadzeniu kursów i seminariów na temat pielęgnacji psów dla hodowców i groomerów w jej hodowli i firmie, w 1998 roku zaproponowano jej wyprodukowanie szamponu o określonych przez nią właściwościach.

W 2000 roku Mª Eugenia Ribelles postanawiła stworzyć miejsce do pracy z czworonożnymi domownikami będące podstawą pracy, z której korzystają szkoleniowcy, groomerzy oraz hodowcy psów i kotów.

YouTube

Firma prowadzi również swój kanał na YouTube, na którym prezentuje swoje produkty oraz publikuje poradniki o prawidłowej pięlęgnacji zwierząt domowych.

O nas

Studio’ Bedez to poznańska agencja kreatywna budowana od 2016 r. Nie kręcimy się wokół utartych schematów pracy nad projektami i wizjami. Dzięki temu nie zjadamy własnych ogonów i śpimy spokojnie. Do każdego projektu podchodzimy bezkompromisowo, bo wierzymy, że tylko idealne i indywidualne rozwiązania mogą sprawić, że świat będzie piękniejszy.
Studio Bedez - agencja kreatywna - o nas

Cześć!

Napisz do nas, dość szybko odpisujemy’

sklep w wordpress - studio bedez